Гройсман про ігнорування ТРЦ пожежної безпеки: Перекопаємо входи і відключимо електроенергію

Він наголосив, що перевірки повинні продовжуватися за будь-яких умов

З відкритих джерел

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив перекопати входи і відключити електроенергію у торгово-розважальних центрах, якщо вони будуть ігнорувати правила пожежної безпеки. Про це він заявив на засіданні уряду в середу, 11 квітня, передає 112.ua.

"Наголошую, що всі ті, хто не буде звертати увагу на реальні вимоги покращити ситуацію, змінити ситуацію у своїх торговельних центрах чи на своїх об'єктах, де перебуває багато людей, - то направимо екскаватор і перекопаємо входи. Відключимо електроенергію, але змусимо навести лад!" – зазначив Гройсман.

Він підкреслив, що перевірки повинні продовжуватися за будь-яких умов.

"Це дуже правильно. Позиція наступна – входити (у заклади) за будь-яких умов. Входити з використанням підрозділів, якщо це потрібно", - підкреслив прем'єр.

Окрім того, Гройсман поскаржився на те, що уряд не має повноважень визначати більш сувору відповідальність за порушення в таких ситуаціях.

Новини за темою: ДержНС перевірила 1,3 тис. ТРЦ, лікарень та шкіл: виявлено понад 15 тис. порушень

"Вважаю, що тут маємо визначати більш сувору відповідальність. Думаю, треба сувору відповідальність прописувати не тільки для кожного окремого випадку, а дати повноваження уряду визначати це. У нас все дуже урегульовано законами, що ми не можемо ні вліво, ні вправо. Тому я доручаю міністру юстиції попрацювати, щоб делегувати повноваження уряду з точки зору більшого контролю за дотриманням законодавства й однозначними санкціями", - заявив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, ДержНС виявила порушення пожежної безпеки в "Магелані" і Dream Town у Києві.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій спільно з іншими органами влади розпочати масштабну перевірку шкіл, дитсадків та інших місць масового перебування людей на предмет пожежної безпеки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів