Гройсман: Експрес до аеропорту "Бориспіль" почне курсувати в листопаді 2018 року

25 жовтня відбувся тестовий пуск рухомого складу

Рейковий автобус до Барисполя Facebook Євген Кравцов

Рейковий автобус, який курсуватиме з київського залізничного вокзалу до аеропорту "Бориспіль", запрацює в листопаді 2018 року. Про це на своїй сторінці у Twitter написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Їдемо залізничним експресом до аеропорту "Бориспіль". У лютому - проект, у травні - початок робіт, у жовтні - тестовий пуск рухомого складу. У листопаді - початок роботи експресу", – написав Гройсман.

Владимир Гройсман, Twitter

Нагадаємо, між Києвом й аеропортом "Бориспіль" планували до грудня 2018 року завершити будівництво швидкісної залізничної лінії. Очікується, що після реалізації проекту дістатися аеропорту можна буде за 35 хвилин. Вартість квитка - 80-120 грн.

Раніше Євген Кравцов анонсував, що на цій лінії використовуватимуть 11 поїздів Pesa 620 м на 91 місце і 2 поїзди Pesa 630 м на 192 місця. Вони зможуть перевозити щонайменше 2,67 млн пасажирів на рік. Згодом повідомлялося, що на початковому етапі на лінії буде п'ять рейкових автобусів: 4 - на маршруті і один резервний.

Новини за темою: В "Укрзалізниці" показали фото відремонтованих рейкових автобусів, які курсуватимуть з вокзалу до Борисполя

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів