Прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Пресс-служба Кабмина

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив ДФС і Держприкордонслужбі забезпечити безперешкодне перевезення устаткування для Євробачення через кордон. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Сьогодні Володимир Гройсман провів засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення".

Учасники засідання обговорили стан підготовки до конкурсу, зокрема готовність головної арени - Міжнародного виставкового центру, міста Києва, ситуації щодо продажу квитків на події конкурсу, а також проблемні питання, які потребують вирішення.

Прем'єр-міністр закликав до кінця дня вирішити проблему з продажу квитків та інформування про його етапи. "Доступність квитків та пояснення, коли продається, має бути обов'язково", - підкреслив він.

Володимир Гройсман також доручив прикордонній та митній служб забезпечити безперешкодний перетин кордону для вантажів з устаткуванням для конкурсу, "щоб жодна машина на Євробачення не стояла на кордоні".

Обговорюючи питання безпеки під час підготовки і проведення конкурсу, глава уряду підкреслив, що на кожному заході повинні бути безпрецедентні заходи безпеки.

У засіданні взяли участь віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, голова Київської міськдержадміністрації Віталій Кличко, в. о. голови правління ПАТ "НСТУ" Ганна Бичок, виконавчий продюсер пісенного конкурсу "Євробачення-2005", заступник генерального директора ВАТ "НСТУ" Павло Грицак, музичний продюсер Олександр Ксенофонтов, режисер, продюсер, громадський діяч Сергій Проскурня, члени уряду, представники Адміністрації президента, правоохоронних структур, Держприкордонслужби та ДержНС.