ГПУ відкрила кримінальне провадження за фактом виплати премій працівникам "Нафтогазу"

Луценко припустив, що провадження відкрито на підставі звернення депутатів Верховної Ради

Юрій Луценко З відкритих джерел

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження за фактом виплати премії керівництву Національної акціонерної компанії "Нафтогаз" за перемогу у Стокгольмському арбітражі над російською компанією "Газпром". Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, передають "Українські новини". "Так, почали (кримінальне провадження, - ред.). Питання в тому, чи уповноважена Наглядова рада ухвалювати такі рішення. І чи є у них право призначати премії понад фінансового плану", - сказав він.

Луценко припустив, що провадження відкрито на підставі звернення депутатів Верховної Ради.

Нагадаємо, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги "Нафтогазу" за позовом до "Газпрому". "Нафтогаз" домігся компенсації в сумі 4,63 млрд дол. за недопостачання "Газпромом" узгоджених обсягів газу для транзиту. Також "Газпром" маэ сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу".

Через деякий час стало відомо, що Наглядова рада НАК "Нафтогаз" вирішила виплатити премії на суму 46,3 млн дол. співробітникам, які доклали зусиль для перемоги у Стокгольмському арбітражному суді у спорі з "Газпромом" щодо транзитного контракту.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловився з цього приводу, заявивши, що це "перебір"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів