Нардеп Андрій Артеменко
REGNUM

Генеральна прокуратура України (ГПУ) просить міністра внутрішніх справ Арсена Авакова ініціювати через Державну міграційну службу позбавлення громадянства України депутата Верховної Ради (позафракційний) Андрія Артеменка, повідомляють "Українські новини" з посиланням на джерела в ГПУ.

Зокрема, джерела стверджують, що такий лист було підписано генеральним прокурором Юрієм Луценком.

За їхньою інформацією, відомство зібрало достатньо документів, які вказують на те, що Артеменко має паспорт громадянина Канади і, відповідно, добровільно отримав громадянство цієї країни. Це й послужило приводом для скерування листа Авакову.

На думку співрозмовників видання, міграційна служба може отримати вказівку звернутися до президента з проханням позбавити Артеменка громадянства.

Зазначимо, що згідно з Конституцією, громадянина України не може бути позбавлено громадянства і права змінити громадянство.

Новини за темою: У СБУ заявили про отримання нових доказів під час обшуків в офісі дипломата Філіпчука у справі "плану Артеменка"

Раніше генпрокурор України Юрій Луценко показав копію канадського паспорта позафракційного нардепа Андрія Артеменка. Це відбулося 15 березня після засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Артеменко не заперечує, що у нього є канадський паспорт.

Новини за темою: Артеменко спростував дані про те, що він нібито найняв американського лобіста