Гордон про дружбу з Кобзоном: Ми близькі друзі, але він заблукав у відносинах Росії та України

За словами Гордона, переконання Кобзона щодо України є "діаметрально протилежними" його власним, він постійно намагається донести до артиста свою точку зору

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Журналіст Дмитро Гордон в ефірі "Вечірнього прайму" на "112 Україна" розповів про свою дружбу з народним артистом СРСР і депутатом Держдуми РФ Йосипом Кобзоном. За словами Гордона, незважаючи на їхні дружні відносини, йому не вдається довести Кобзону свою точку зору щодо відносин Росії та України.

"З 1986 року Кобзон мій близький друг, про що я завжди кажу. Всі ці роки ми проводили разом багато часу. Я його дуже люблю, тому що він справжній чоловік, він людина вчинку. Жодне створіння не захотіло піти в "Норд-Ост" забирати заручників, а він пішов, він людина дружби, принципів, честі", - сказав він.

За словами Гордона, переконання Кобзона і його власні щодо України є "діаметрально протилежними", він постійно намагається донести до артиста свою точку зору.

"Він заблукав у відносинах Росії та України, він радянська людина, у нього свої переконання, вони і мої діаметрально протилежні. Але я не хочу втрачати через це друга. Я вірна людина, я не зрадник, не скотина. Що більше, 11 років він бореться з важким онкологічним захворюванням, яке теж могло вплинути на його сприйняття світу. Я йому свою позицію постійно доводжу, він мене не чує. У нас у багатьох сім'ях чоловік не чує дружину, а дружина - чоловіка на ґрунті політики, але це не привід розходитися, у них є діти. Тому я своїх друзів не здаю. Ми близькі друзі, я його люблю як людину і не сприймаю його політичних поглядів. Ми продовжуємо спілкуватися, ми телефонуємо один одному", - додав Гордон.

Зазначимо, співак і депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон, який активно підтримує бойовиків на Донбасі, раніше потрапив під санкції ЄС. Йому також було заборонено в'їзд в Україну. Його позбавили звання почесного громадянина декількох міст України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів