Начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк в ефірі телеканалу "112 Україна". 04.01.2017
112.ua

Екс-"беркутівці", підозрювані у побитті представників автомайдану під час Революції гідності, могли покинути Україну в будь-який момент. Про це заявив у коментарі телеканалу "112 Україна" начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Він підтвердив, що для 100%-го підтвердження втечі екс-"беркутівців" Олександра Костюка, Владислава Мастеги, Артема Войлокова і Віталія Гончаренка повинно бути офіційне підтвердження від Держприкордонслужби.

"Але за попередніми даними вони перетнули кордон до Російської Федерації", - визнав Горбатюк.

Він висловив переконання, що дані особи могли втекти з України будь-коли.

"Це було можливо в будь-який момент, виходячи з тих запобіжних заходів, які були обрані стосовно них. Тобто частина були з особистими зобов’язаннями, тобто на їхню волю покладався суд, обираючи запобіжний засіб, інші – домашній арешт "нічний" так званий – це з 23:00 годин до 7:00 ранку, і в інший час доби – жодних стримуючих факторів не існує. Ну а стосовно Гончаренка, за рішенням Апеляційного суду в нього не було жодного запобіжного заходу. На нього поклали лишень зобов’язання про те, щоб з’явитися тоді, коли буде наступне обрання йому запобіжного заходу у районному суді", - сказав Горбатюк.

Новини за темою: Суд відпустив під домашній арешт екс-"беркутівця", підозрюваного у побитті "автомайданівців", - джерело

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що звільнений Апеляційним судом Києва екс-"беркутівець" Віталій Гончаренко та ще троє його колишніх колег втекли в Росію. Про це він та інші колишні співробітники харківського батальйону "Беркут" заявили, опублікувавши відеозвернення на Youtube, яке записали нібито на території Росії.