Голову однієї з РДА Київської області підозрюють у незаконних оборудках із землею

Державі було завдано збитків на суму понад 12 млн грн

Фото з відкритих джерел

Голову однієї з районних адміністрацій Київської області підозрюють у незаконних оборудках із землею. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

Наголошується, що чиновник, зловживаючи своїми повноваженнями, незаконно передав територіальним громадам понад 100 га землі Державного фонду.

"У ході досудового розслідування встановлено, що голова районної адміністрації Київщини, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно, з метою одержання неправомірної вигоди декількома сільськими радами, які згідно з законодавством України є юридичними особами, всупереч інтересам служби, видав, не маючи на те передбачених законом повноважень, розпорядження про передачу земель Державного фонду у розмірі понад 100 га, у власність територіальним громадам, змінивши при цьому їх цільове призначення без відповідного погодження з органами Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, що спричинило тяжкі наслідки державним та громадським інтересам у розмірі понад 12 млн грн", - йдеться в повідомленні.

У ГПУ стверджують, що незаконні оборудки з землею завдали шкоди державним і громадським інтересам на суму понад 12 млн грн.

"Зараз голові районної державної адміністрації даного району Київської області повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК і вручено клопотання про обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади", - сказано в повідомленні.

Як раніше повідомлялося, НАБУ затримала депутата Київради за привласнення землі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...