Голова правління громадської організації "Національний антикорупційний союз" Андрій Володкевич офіційно звернувся до керівництва Публічного акціонерного товариства "Креді Агріколь банк" в зв'язку з кримінальним провадженням, в якому фігурує член правління банку Вадим Ганах. Відповідний документ розміщено на сайті громадської організації.

14 грудня 2017 року Національна поліція відкрила кримінальне провадження за №12017100000001296 щодо члена правління Публічного акціонерного товариства "Креді Агріколь банк" Вадима Ганаха.

За інформацією "Экономических известий", мова йде про кримінальний злочин за статтею 191 ч. 5 КК України, скоєний Ганахом за попередньою змовою з групою осіб.

У своєму листі Андрій Володкевич зазначає, що "такі установи як Креді Агріколь банк не тільки створюють в Україні робочі місця, але і впроваджують західні стандарти ведення бізнесу, в даному випадку, високі французькі стандарти податкової та фінансової політики. Тим самим такі корпорації допомагають нам боротися з корупцією, прокладаючи шлях в Україну іншим світовим компаніям".

За його словами, "Справа Ганаха" кине тінь на ПАТ "Креді Агріколь банк" "лише в разі спроби його замовкнути".

"Оголосивши війну корупції, ми відмовилися від приховування симптомів цієї хвороби і сподіваємося, що ви відреагуєте на цей факт", - підкреслив керівник "Національного антикорупційного союзу".

Нещодавно сайт "Антикор" опублікував матеріал-розслідування "Ганах з CreditAgricole став першим підозрюваним у справі "банкірів-конвертаторів".