Глава поліції Одеської області: Почали робити дороги - пішло зростання кількості ДТП, постраждалих і трупів

За словами Головіна, водії стали перевищувати швидкість, також проблема в обмеженій кількості стаціонарних постів

Дмитро Головін, начальник Нацполиції в Одеській області 112.ua

В Одеській області після того, як почали ремонтувати дороги, збільшилася кількість ДТП і постраждалих. Про це повідомив глава поліції Одеської області Дмитро Головін в інтерв'ю для 112.ua "В Одесі рівень терористичної загрози постійно "жовтий", не забувайте про це". 

"Тепер почали дороги робити, у результаті збільшується кількість ДТП, потерплих і трупів. Дорожня поліція обслуговує траси тільки довкола Одеси та київську трасу, але цього категорично не вистачає. Де є плюс, гарні дороги, там є і мінус. Мінус у нас — це кількість ДТП", - сказав він. 

За його словами, водії стали швидше їздити по відремонтованих дорогах. Також проблема полягає в недостатній кількості стаціонарних постів. 

"Там, де не було доріг 20 років, тепер зробили європейську дорогу. Їдуть нею на євробляхах, 200 км/год, і перший стовп "здрастуйте". Плюс вживання спиртних напоїв за кермом. Якщо раніше діяла певна система, були ДАІ, стаціонарні пости, то сьогодні тільки-но почали відновлювати стаціонарні пости. На сьогодні в Одеській області їх 5, реальна кількість має бути хоча б 10. І, звичайно, наряди, які обслуговують траси, 8 патрульних машин. Цього не вистачає для Одеської області, 836 км протяжності доріг. Плюс на дорожню поліцію покладають функцію оформлення ДТП", - додав глава поліції. 

Читайте повне інтерв'ю тут

Раніше в поліції повідомляли, що станом на березень 2018 року в Україні стала скорочуватися кількість ДТП порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Головними причинами падіння рівня ДТП представники поліції називали початок роботи дорожньої патрульної поліції, обмеження максимальної швидкості руху до 50 км/год і інші превентивні заходи. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів