Очільник корпорації "КАДОРР" має намір інвестувати 400 млн дол. у розвиток сільського господарства України

Глава компанії Аднан Ківан сьогодні відкрив новий житловий комплекс в Одесі

Корпорація "КАДОРР" мільярдера Аднана Ківана має намір інвестувати у розвиток сільського господарства України понад 400 млн дол. З такою заявою глава компанії Ківан виступив на відкритті нового житлового комплексу в Одесі. 

"Сьогодні ми вже будуємо елеватори. Ми перша і найбільша компанія в Україні, яка  перероблятиме сільськогосподарську продукцію у таких масштабах і ставити її на експорт. Зараз я говорю про план в 10-12 млн тонн на рік. Цей проект сам по собі дуже великий. Обсяг наших інвестицій тільки в цьому напрямку становитиме понад 400 млн дол", - сказав він.

Аднан Ківан також підкреслив, що для України розвиток цього напрямку є досить актуальним. Компанія планує здійснювати експорт сировини, а також готової переробленої продукції до країн Арабського світу, які на сьогодні імпортують понад 100 млн тонн на рік. Для українців це передбачає нові робочі місця і можливість значного підвищення рівня розвитку сільського господарства.

"КАДОРР Груп", як і раніше, залишається лідером будівельної галузі країни, а її будинки визнаються кращими в Україні. Втім, сьогодні це лише один із напрямків роботи великої корпорації. Компанія володіє найбільшим портфелем активів: торгівельні і бізнес-центри, дитячі навчально-розважальні комплекси, готелі, спортивні й оздоровчі центри, ресторани і цілі котеджні селища загальною вартістю понад 800 млн дол.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів