Гідне грошове забезпечення військовослужбовців має бути пріоритетом для України, - Турчинов

Планується, що офіцери в тилу будуть отримувати як мінімум 15,3 тис. гривень

З відкритих джерел

Гідне грошове забезпечення військовослужбовців має бути пріоритетом для України. Таку думку висловив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, передає прес-служба РНБО.

Підвищення зарплати, на думку Турчинова, необхідно для збереження професійного ядра армії та надійного захисту України.

Секретар РНБО України наголосив, що фінансове забезпечення солдат-контрактників і офіцерів "повинно пріоритетно зростати у порівнянні з зарплатами чиновників та інших отримувачів бюджетних коштів".

"Зараз відбувається формування бюджету на наступний рік, і, відповідно, підготовка Радою національної безпеки і оборони оборонного бюджету країни, де це питання повинно бути чітко відображено", - сказав він.

Турчинов сподівається, що Верховна Рада підтримає оборонний бюджет країни на 2019 рік.

Нагадаємо, Міністерство оборони ухвалило рішення щодо збільшення заробітної плати військовослужбовцям з 1 жовтня 2018 року.

Наразі грошове забезпечення військовослужбовців першого року служби становить 7,5 тис. грн, тоді як середня зарплата по країні - 8,7 тис. грн.

Саму тому в Міноборони пропонують збільшити з 1 жовтня 2018 року мінімальне грошове забезпечення рядовому складу – до 9 тис. грн, а офіцерському складу – до 15,3 тис. грн.

Полторак звернувся до уряду з проханням виділити 4,5 млрд грн для виплати зарплат військовослужбовцям.

У Міноборони пояснили, що недостатній рівень грошового забезпечення є основною причиною звільнення військовиків після закінчення контракту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів