ДФС: Виявлено махінації з імпортованою технікою на суму 12 млн гривень

Спільником столичного ТОВ була компанія-нерезидент з Білорусі

З відкритих джерел

Співробітниками Міжрегіонального управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Офісу великих платників податків ДФС виявлено махінації на суму 12 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні прес-служба фіскального відомства.

Новини за темою: У Тернополі правоохоронці затримали двох чиновників ДФС за підозрою в отриманні 400 тис. грн хабара

Згідно з інформацією, в ході перевірки діяльності одного зі столичних ТОВ у частині співпраці з компанією-нерезидентом з Білорусі, були виявлені операції з передачі на адресу товариства імпортованої техніки нерезидента в рахунок погашення штучно створеного боргу. Загальна вартість імпортованої техніки становить 12 млн гривень.

Новини за темою: ДФС стягнула з "Яндекса" 5,4 млн грн податкового боргу

Для отримання грошових коштів по ланцюгу з подальшим зняттям готівки і виведенням їх з державного бюджету України, використовувалися розрахункові рахунки іншого підконтрольного товариства, зареєстрованого в Чернігові. Зазначені дії можуть свідчити про вчинення фінансових операцій на користь суб'єктів з ознаками фіктивності, а також відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом. За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбачені ч. 3 ст. 209 КК України.

Раніше повідомлялося про те, що в ДФС відновили податкову перевірку міністра Данилюка.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів