Герасимов: Пропозиція деяких нардепів щодо кримінальної відповідальності за наклеп не є позицією фракції

За словами Герасимова, фракція не обговорювала законопроект № 9306 щодо запровадження кримінальної відповідальності за наклеп у ЗМІ

Глава фракції БПП Артур Герасимов БПП

Пропозиція деяких нардепів щодо кримінальної відповідальності за наклеп (законопроект № 9306) є їх особистою ініціативою і не є позицією фракції партії "Блок Петра Порошенка". Про це повідомив голова фракції Артур Герасимов.

За його словами, фракція не обговорювала законопроект № 9306 щодо запровадження кримінальної відповідальності за наклеп у ЗМІ.

“Пропозиція деяких народних депутатів щодо кримінальної відповідальності за наклеп є їх особистою ініціативою і не є позицією фракції. Фракція не збиралася і цей законопроект не обговорювала, але все й так очевидно: БПП "Солідарність" поважає свободу слова і навіть у тих випадках, коли нею користуються необережно“, – заявив Герасимов.

Нагадаємо, що вчора у Верховній Раді зареєстрували проект закону № 9306, який передбачає кримінальну відповідальність за наклеп, зокрема ув'язнення, якщо йдеться про звинувачення у вчиненні тяжкого чи особливо тяжкого злочину.

Документ зареєстрували троє народних депутатів від фракції партії "Блок Петра Порошенка" - Микола Паламарчук, Артур Палатний і Олег Велікін.

Вони пропонують внести до Кримінального кодексу статтю "Наклеп" і передбачити відповідальність за умисне поширення завідомо неправдивих відомостей, що ганьблять честь і гідність іншої особи або підривають її ділову репутацію. Передбачається покарання у вигляді 3400 до 8500 грн, або виправні роботи на строк до року, або обмеження волі до двох років.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів