Геращенко заявила про звернення до Парубія щодо зняття з неї депутатської недоторканності

Відповідної процедури в українському законодавстві не передбачено

Фото з відкритих джерел

Перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко заявила, що звернулася до голови українського парламенту Андрія Парубія із закликом поставити на голосування питання знаття з неї депутатської недоторканності. Так вона відреагувала на відповідну заяву представника партії "Батьківщина" Андрія Сенченка.

"Дехто Андрій Сенченко, член "Батьківщини", який жодного разу... не був на Донбасі (як і в Криму в лютому - березні 2014) вимагає зняти з мене недоторканність і подати в суд за мою політичну позицію щодо Донбасу. Я вже направила на голову ВР заяву з вимогою на першому засіданні ВР в вересні 2018 першим питанням на вимогу "Батьківщини" поставити питання зняття з мене недоторканності", - написала Ірина Геращенко.

Facebook Ирина Геращенко

Раніше представник партії "Батьківщина" Андрій Сенченко заявив, що з Ірини Геращенко треба зняти депутатську недоторканність через те, що вона виступає за подовження особливого статусу Донбасу.

Facebook Андрія Сенченка

Нагадаємо, раніше нардеп Надія Савченко закликала зняти з неї депутатську недоторканність. Проте відповідної процедури в українському законодавстві не передбачено.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів