Нардеп від "Народного фронту" Антон Геращенко в ефірі "112 Україна". 09.03.2017
112.ua

Україна заплатила високу ціну за надання безвізового режиму, втративши безліч своїх громадян у битві з РФ. Про це заявив народний депутат Антон Геращенко в ефірі "112 Україна".

"Безвізовий режим – це, безумовно, добре для України. Тільки питання ціни питання. Ми заплатили дуже високу ціну за цей безвізовий режим, за наш європейський вибір. Тому ми не повинні вважати, що це подачка від Європи. Це дія, що Європа повинна була зробити, щоб показати свій вибір на користь нашої країни, яка вже зазнала величезні витрати крові на полях битв з РФ за наш європейський вибір. Завдання нашої влади створити умови, щоб ті українці, які зараз працюють в Європі, які навчилися там новим професіям, навичок менеджменту, їм було вигідно повернутися в нашу країну, застосувати свої європейські знання для того, щоб будувати нову процвітаючу Україну", - сказав Геращенко.

Новини за темою: В ЄС запевнили, що мають намір завершити процедуру надання безвізу Україні в найкоротші терміни, - МЗС

Нагадаємо, 28 лютого Європарламент і Рада ЄС погодили безвізовий режим для українців. Посли при ЄС 2 березня 2017 р. від імені Ради підтвердили неформальну угоду про лібералізацію візового режиму для українців. 9 березня профільний комітет Європарламенту підтримав надання безвізового режиму Україні.

Тепер домовленість повинен підтвердити ЄП на пленарній сесії, яка запланована орієнтовно на 3-4 квітня. Остаточне затвердження безвізового режиму для громадян України має відбутися на засіданні Ради ЄС у закордонних справах 11 травня.