Генпрокуратура взяла зразки голосу Холодницького з відкритого доступу для експертизи, - джерело

Проведення експертизи може тривати близько 2 тижнів

Назар Холодницький під час виступу в парламенті  Українське фото

Генеральна прокуратура відібрала з відкритого доступу зразки голосу голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького і призначила експертизу для порівняння їх зі зразками мовлення, яке було зафіксовано під час прослуховування його кабінету. Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на джерело в ГПУ. 

За його словами, зразки голосу було взято з відкритого доступу напередодні. Джерело також підкреслило, що проведення експертизи може тривати близько 2 тижнів. 

Нагадаємо, що 4 квітня НАБУ оприлюднило фрагменти записів прослуховування Холодницького. А перед цим керівник САП відмовився надати Генеральній прокуратурі України зразки свого голосу. 

Як повідомлялося, САП виявила прослуховування в кабінеті керівника Назара Холодницького. Зазначалося, що займалися прослуховуванням НАБУ і ГПУ. 

22 березня Холодницький підтвердив прослуховування в своєму кабінеті. Луценко заявив, що ГПУ разом з НАБУ дійсно проводять розслідування щодо співробітників САП, зокрема Холодницького. 

Пізніше КДКП відкрила дисциплінарне провадження щодо голови САП. Холодницький має намір просити Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів про відсторонення від посади голови САП на час розслідування.

Також Холодницький повідомив, що ГПУ відкрила кримінальне провадження проти нього за підозрою у розголошенні відомостей досудового розслідування. На його думку, йдеться про "справу Супрун".

Також 4 квітня до суду скерували обвинувальний акт стосовно суддів, які намагалися дати хабар Холодницькому. 

Новини за темою: Фрагменти записів прослуховування Холодницького від детективів НАБУ: Повний текст

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів