Генпредставництво Mercedes-Benz в Україні підтверджує правомірність розірвання контракту з екс-дилером у Запоріжжі, - ЗМІ

Новий дилер в Запоріжжі буде визначений найближчим часом. До тих пір клієнти можуть тимчасово обслуговуватися в одному з трьох салонів дилерської мережі Mercedes-Benz в Дніпрі

Генпредставництво Mercedes-Benz в Україні підтверджує правомірність розірвання контракту з колишнім дилером в Запоріжжі. Про це повідомляє "Уніан" з посиланням на прес-службу компанії.

"Останнім часом в ЗМІ та соціальних медіа поширюється негативна інформація, що стосується нібито неправомірного розриву контракту між Генеральним представництвом Mercedes-Benz в Україні ПРАТ "Автокапітал" з колишнім дилером Mercedes-Benz компанією "Автодім Запоріжжя". У компанії заявляють, що всі звинувачення є безпідставними, а відповідні позови про захист честі і гідності вже передані на розгляд в судові органи України", - повідомляє видання.

В "Автокапіталі" кажуть, що мають всі підстави вважати, що неправдиву інформацію розповсюджує колишній дилер в Запоріжжі, який був позбавлений права продавати автомобілі Mercedes-Benz за допущені ним грубі порушення умов контракту. Зокрема, екс-дилер змінив склад засновників 6 разів за півтора роки, зареєстрував компанію на офшорні фірми і категорично відмовився розкрити імена справжніх власників – фізичних осіб, що входить в пряме протиріччя з вимогою дилерського контракту про обов'язкове розкриття кінцевих бенефіціарів, – йдеться у офіційній заяві, опублікованій на сайті "АвтоКапіталу".

"Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні і його клієнти повинні знати, з ким мають справу. Працювати з "анонімами" для нас абсолютно не прийнятно. З усією відповідальністю заявляю, що інформація про "рейдерське захоплення" запорізького автосалону – відверта брехня. В складі засновників "Автодім Запоріжжя" не було і немає ні компаній "Автокапітал" і УкрАВТО, ні пов'язаних з ними фізичних осіб. У цьому можна переконатися, подивившись копії статутних документів. Всі звинувачення у рейдерстві – наклеп. Ми подали позови до суду, щоб закликати колишнього дилера до відповідальності. Новий дилер в Запоріжжі буде визначений найближчим часом. До тих пір клієнти можуть тимчасово обслуговуватися в одному з трьох салонів дилерської мережі Mercedes-Benz в Дніпрі", - зазначив Ярослав Пригара, генеральний директор ПРАТ "АвтоКапітал".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Компанія "АвтоКапітал" (структурний підрозділ УкрАВТО) розірвала дилерський договір з екс-дилером ТОВ "Автодім Запоріжжя". Наголошувалося, що співпраця припинена за ініціативою генерального представництва Mercedes-Benz в Україні. Серед причин "УкрАВТО" називають грубе порушення запорізьким екс-дилером умов договору та стандартів корпоративної етики.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів