Гройсман: Конституційна комісія планує до 13 травня підготувати базовий пакет з децентралізації

Нагадаємо, що у складі Конституційної комісії - 72 людини, які напрацьовують зміни до Конституції України за пріоритетними напрямками реформування: децентралізація, удосконалення конституційних засад правосуддя і конституційного регулювання прав, свобод та обов'язків людини

politrada.com
Конституційна комісія планує до 13 травня підготувати базовий пакет з децентралізації. Про це в інтерв'ю виданню "День" повідомив спікер парламенту Володимир Гройсман.

"У середу (на засіданні Конституційної комісії, - ред.) ми проговорили план дій. Наступне засідання комісії відбудеться 13 травня. На ньому, я думаю, ми вже представимо базовий пакет децентралізації. Будуть також представлені напрацювання двох інших груп", - сказав Гройсман.

Новини за темою: Сироїд: В Україні існує проблема між повноваженнями президента, прем'єра та Ради

Нагадаємо, що у складі Конституційної комісії - 72 людини, які напрацьовують зміни до Конституції України за пріоритетними напрямками реформування: децентралізація, удосконалення конституційних засад правосуддя і конституційного регулювання прав, свобод і обов'язків людини. Друге засідання Конституційної комісії відбулося в середу, 15 квітня.

Джерело: День

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів