ГПУ оголосила про підозру судді, який незаконно позбавив водійських прав автомайданівця

Повідомляється, що суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області всупереч вимогам чинного законодавства, розглядаючи справу відносно учасника Автомайдану, виніс завідомо неправосудну постанову про визнання його винним

Фото з відкритих джерел

ГПУ оголосила про підозру судді, який незаконно позбавив водійських прав автомайданівця. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Генеральною прокуратурою України складено повідомлення про підозру судді Києво-Святошинського районного суду Київської області у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудної постанови, вчинене в інших особистих інтересах, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років) КК України", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області всупереч вимогам чинного законодавства, розглядаючи адміністративну справу відносно учасника Автомайдану, виніс завідомо неправосудну постанову про визнання його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-2 Купап.

"У результаті злочинних дій, пов'язаних з винесенням завідомо неправосудної постанови, суддею Києво-Святошинського районного суду Київської області завдано істотної шкоди у вигляді порушення законних прав, свобод та інтересів громадянина, якого протягом 6 місяців незаконно позбавили права керувати транспортними засобами. Слідство триває", - наголошується в повідомленні.

Новини за темою: ГПУ оголосила підозру слідчому судді за незаконний арешт євромайданівців

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура Київської обл. направила до суду справу проти начальника ДАІ за переслідування автомайданівців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів