ГПУ оголосила про підозру судді, який незаконно позбавив водійських прав автомайданівця

Повідомляється, що суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області всупереч вимогам чинного законодавства, розглядаючи справу відносно учасника Автомайдану, виніс завідомо неправосудну постанову про визнання його винним

ГПУ оголосила про підозру судді, який незаконно позбавив водійських прав автомайданівця. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Генеральною прокуратурою України складено повідомлення про підозру судді Києво-Святошинського районного суду Київської області у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудної постанови, вчинене в інших особистих інтересах, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років) КК України", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області всупереч вимогам чинного законодавства, розглядаючи адміністративну справу відносно учасника Автомайдану, виніс завідомо неправосудну постанову про визнання його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-2 Купап.

"У результаті злочинних дій, пов'язаних з винесенням завідомо неправосудної постанови, суддею Києво-Святошинського районного суду Київської області завдано істотної шкоди у вигляді порушення законних прав, свобод та інтересів громадянина, якого протягом 6 місяців незаконно позбавили права керувати транспортними засобами. Слідство триває", - наголошується в повідомленні.

Новини за темою: ГПУ оголосила підозру слідчому судді за незаконний арешт євромайданівців

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що прокуратура Київської обл. направила до суду справу проти начальника ДАІ за переслідування автомайданівців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...