У Дніпрі затримали чотири 40-тонні вантажівки зі сміттям зі Львова. Про це повідомили "Радіо Свобода" у Дніпровському міському відділі поліції.

Фури зі сміттям перетинали Дніпропетровську область транзитом: вони рухалися зі Львова у Покровськ Донецької обл. Автомобілі було зупинено в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра.

На місце викликали слідчо-оперативну групу і фахівців санепідслужби, які зараз працюють з водіями та складають відповідні документи.

"Поліцією буде здійснено супровід автомобілів за межі Дніпропетровської обл. Звичайно, у зворотний бік", - сказали в поліції.

У той же час, як повідомив один із громадських активістів Родіон Кудряшов у Faceook, машини із львівськими номерами активісти, які побували на місці події, обмалювали написами "Львівське сміття їде додому" і "Садовий, привіт із Дніпра".

Нагадаємо, що Нацполіція відкрила 11 кримінальних справ за фактами незаконного вивозу сміття зі Львівської області, починаючи з жовтня 2016 року. Зокрема зареєстровано 21 факт перевезення сміття в інші регіони країни. Вантажівки зі сміттям ловили у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Сумській та Черкаській областях.

Мерія Львова знову заявила, що в місті склалася критична ситуація з вивезенням сміття. Зараз невивезеними залишаються 317 майданчиків, що становить 25% від загальної кількості.

Як повідомлялося, 16 березня фури зі сміттям у Львівській обл. затримали в Донецькій обл.