Фури, що проходять до Криму через Кубань, можуть повертатися порожніми в Україну, - журналіст

Раніше на "Чонгарі" активісти вже затримали порожню вантажівку, що йшла з боку півострова на материк

112.ua

Фури, що проходять до Криму через Кубань, можуть повертатися порожніми в Україну. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив журналіст Олександр Щетинін.

"Від самого ранку я перебуваю на "Чонгарі". Вчора і позавчора я був на "Чаплинці" й "Каланчаку". Ситуація абсолютно спокійна вже кілька днів. Я не бачив жодної фури на жодному з трьох пунктів пропуску і між ними. Останні фури пішли кілька днів тому. Якщо якісь зустрічаються, я сам не бачив, колеги казали, що це місцеві транспортні засоби. Тут кажуть, що вони пішли в обхід, пішли через Кубань. Перевірити цю інформацію неможливо. Вчора був маленький інцидент на "Чонгарі", коли порожня фура йшла з боку Криму, а в розпорядженні штабу було чи пропускати порожні фури, але активісти її затримали. Це питання довго вирішували. Зараз обговорюється питання: якщо зараз фури йдуть через Кубань, чи не виникне спокуси скоротити відстань і назад повертатися через пункти пропуску, через українську територію. Якщо порожні підуть назад, тут можуть бути різні інциденти", - сказав він.

Щетинін зазначив, що зараз блокада Криму проходить у більш спокійному режимі та більш організовано, ніж у перші дні. Вантажних потягів на залізничних коліях також не спостерігається.

Нагадаємо, раніше Порошенко доручив внести в Раду законопроект про скасування вільної економічної зони в Криму. Глава Меджлісу Рефат Чубаров зазначив, що нардепи повинні також прийняти закони, які будуть стосуватися енергетичної блокади Криму.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів