Фукс: Інвестиційна привабливість України безпосередньо залежить від ступеня захищеності інвестицій і бізнесу

"Закордонні інвестиції можуть і повинні працювати на благо економіки України, але для цього потрібно, щоб держава мінімізувала контакт правоохоронної системи і тих, хто заробляє гроші, створює робочі місця і платить податки", - зазначив він

Інвестиційна привабливість України безпосередньо залежить від ступеня захищеності інвестицій і бізнесу. Про це повідомив бізнесмен Павло Фукс у своєму Telegram-каналі, коментуючи поправки до законопроекту № 8068  "Про національну безпеку України".

"Приєднуюся до бізнесу, який підтримає поправки до законопроекту № 8068  "Про національну безпеку України". Суть поправок: істотне зменшення впливу СБУ на сферу економіки", - написав він.

"Опитування, проведене Європейською бізнес асоціацією та Dragon Capital, показує, що потенційний інвестор перш, ніж вкладати гроші в Україну, вимагає, щоб влада змусила правоохоронні органи діяти виключно в правовому полі. Говорив, говорю і буду говорити: треба негайно відігнати від бізнесу всіх контролерів і всіх перевіряючих. Гроші люблять безпеку. Зарубіжні інвестиції можуть і повинні працювати на благо економіки України, але для цього потрібно, щоб держава мінімізувала контакт правоохоронної системи і тих, хто заробляє гроші, створює робочі місця і сплачує податки. Нам потрібні прості і зрозумілі умови ведення бізнесу. Рівні для всіх. Правоохоронні органи повинні нарешті стати гарантом виконання законів та верховенства права, а не інструментом політичних або конкурентних розбірок. Інвестиційна привабливість України безпосередньо залежить від ступеня захищеності інвестицій і бізнесу", - зазначив Фукс.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів