Freedom House: В 2018 році ультраправі стали частіше нападати на представників меншин

На думку автора доповіді, ці ультраправі організації не претендують на участь у виборах, хоча є активними в публічній сфері

Open source

Міжнародна неурядова організація Freedom House у своїй доповіді "Ультраправий екстремізм як загроза українській демократії" констатує збільшення з початку 2018 року випадків нападу ультраправих націоналістів на представників меншин. Про це повідомив автор огляду В'ячеслав Ліхачов, передають "Українські новини".

"В останні місяці ми бачимо деяку негативну динаміку. З початку цього року різко зросла кількість інцидентів з боку ультраправих, пов'язаних зі зривом заходів, публічних акцій та закритих заходів. І різке збільшення інцидентів, пов'язаних з нападом на меншини", - сказав він.

У доповіді автор згадує такі організації, як "Волонтерський рух ОУН", "Братство", "C14", "Карпатська Січ", "Соціал-національна асамблея", "УНА – УНСО", "Традиція і порядок", "Реванш", "Революційні праві сили", "Катехон".

Новини за темою: Про небезпеку ультраправих: Почитайте історію Німеччини початку 30-х років минулого століття

Ліхачов підкреслює, що згадані організації не претендують на участь у виборах, хоча є активними в публічній сфері.

У доповіді згадуються зрив лекції про Голокост у Львові в січні 2018 року, напад на офіс Queer Home "Кривбас" у Кривому Розі в лютому, напад на учасників маршів 8 травня, спроба зірвати фестиваль документального кіно про права людини Docudays в Києві в березні, напади на табори ромів.

Нагадаємо, як повідомляється в звіті "Країни в перехідному періоді 2018. Протистояння нелібералізму", оприлюдненому міжнародною неурядовою організацією Freedom House 11 квітня, показники демократичних процесів в Україні пішли на спад вперше з 2014 року.

Новини за темою: Більшість українських політиків не є ультраправими націоналістами, але для них важлива суспільна думка

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів