Філатов: У Дніпрі заняття у навчальних закладах відновляться 12 березня

Рішення про відновлення навчання із 5 березня мер Дніпра назвав нерозумним

Борис Філатов Фото з відкритих джерел

Заняття у навчальних закладах Дніпра відновляться 12 березня. Про це повідомив міський голова Борис Філатов у Facebook.

"Заняття в школах поновлюються тільки 12 березня", - заявив Філатов.

Окрім цього він додав, що рекомендація Міносвіти відновити навчання з 5 березня була раптовою.

"Наказ Міносвіти про відновлення занять прийшов до нас у мерію о 16:52. Ніхто, жодна душа в міністерствах не подумала про те, що батьки переколотили бабусь і дідусів, взяли відгули, хтось поїхав, хтось приїхав, усі поміняли плани. Дорогі діти, не нервуйте. Будуть вам канікули. Тепер скажіть спасибі вже дяді Борі," - написав Філатов.

Відзначимо, що таке саме рішення прийняла також Харківська обласна держадміністрація. Там з 5 березня працюватимуть лише садочки.

Як повідомлялося, вчора Міносвіти рекомендувало навчальним закладам з 5 березня відновити роботу в звичайному режимі.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки рекомендувало всім навчальним закладам призупинити роботу до 7 березня включно з метою економії споживання газу і забезпечення належних умов для навчання.

Це сталося через те, що "Газпром" знизив на 20% тиск у газопроводах на своїй стороні системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

У зв'язку з цим "Нафтогаз" дав старт ініціативі, яка отримала назву "Прикрути!", тобто пропонує зменшити температуру в приміщеннях тим, у кого є котли, що на 1 градус вдень і на 2 градуси вночі. Це дозволить знизити потребу в газі на 8-9%, і цього буде достатньо, щоб "російський шантаж не вдався".

Цей крок "Газпрому" пов'язують з рішенням Стокгольмського арбітражу, прийнятого 28 лютого. За результатами двох арбітражних процесів у Стокгольмі "Газпром" повинен сплатити 2,56 млрд дол. на користь "Нафтогазу".

"Газпром" заявив, що не згоден із рішенням, підкресливши, що "буде захищати свої права всіма способами, доступними йому у відповідності з чинним законодавством". 2 березня голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив про початок процедури розірвання контрактів з "Нафтогазом України" на поставку і транзит газу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів