"Фельдман Екопарк" презентували у Страсбурзі

Зараз мультикомплекс співпрацює з десятками зоозахисних та гуманітарних організацій на всіх континентах

У Страсбурзі представили Фельдман Екопарк Фельдман Екопарк

Харківський "Фельдман Екопарк" булов презентовано 10 жовтня у Страсбурзі під час засідання Парламентської асамблеї Ради Європи. Захід пройшов під час сайд-івенту "Розвиток Європейської парадигми "Людство й природа в Україні". Про це повідомили в прес-службі мультикомплексу.

Як заявив народний депутат України, засновник Екопарку Олександр Фельдман, громадські рухи та організації, які активно формуються в сучасній Україні, мають стати принциповим і вимогливим партнером держави в реалізації його природоохоронної політики. За його словами, наша країна, незважаючи на гібридну війну, окупацію Криму і щоденні людські втрати в результаті військової агресії з боку РФ, наполегливо долає шлях до європейських стандартів життя суспільства в цілому та екологічної сфери зокрема.

"Розвиток соборної європейської держави Україна все більше визначатиметься спроможністю суспільства консолідуватися навколо цінностей, які перевірено самим фактом існування людства. І одна з таких цінностей - це гармонія між розвитком людства і сприятливим станом навколишнього середовища", - відзначив Фельдман.

У рамках заходу народний депутат представив Всеукраїнський соціально-гуманітарний мультикомплекс "Фельдман Екопарк", який успішно функціонує дев'ять років у Харкові.

"Фельдман Екопарк - унікальний проект, який фактично є майданчиком для реалізації різних ідей зоозахисників, волонтерів та просто активних людей. На базі мультикомплексу реалізовано понад 20 соціальних і зоозахисних проектів, частина з яких успішно працює і зараз", - зазначив Олександр Фельдман.

За його словами, з кожним роком зростає кількість волонтерів, які охоче долучаються до зоозахисних та інших проектів. На сьогодні "Фельдман Екопарк" співпрацює з десятками зоозахисних та гуманітарних організацій на всіх континентах.

"Крок за кроком ми відкриваємо для себе нові можливості, отримуємо нові знання. Ми відкриті до співпраці з новими природоохоронними і зоозахисними організаціями", - заявив депутат.

Участь у роботі сайд-івенту "Розвиток Європейської парадигми "Людство й природа" в Україні" взяли представники парламентів десяти країн Європи. До дискусії долучилися молоді представники української делегації - діти із Західної України, які перебували в Європарламенті. Олександр Фельдман подякував народному депутату України Сергія Лабазюка за сприяння у підготовці заходу і участь у ньому.

Нагадаємо, Всеукраїнський соціально-гуманітарний мультикомплекс "Фельдман Екопарк" активно функціонує в Харківській області з 2011 року. Він є благодійним проектом Фонду Олександра Фельдмана. З моменту заснування Соціально-гуманітарний мультикомплекс відвідало більше семи мільйонів осіб з України та десятків країн світу. На базі "Фельдман Екопарк" розроблено і успішно функціонують низка гуманітарних і природоохоронних проектів. Наймасштабніші з них: Центр психосоціальної реабілітації, Дитячий еколого-натуралістична академія, Центр порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин "Добрий дім", Центр реабілітації кажанів. Починаючи з 2018 року "Фельдман Екопарк" активно співпрацює зі Світовим відкритим фондом реабілітації та реінтродукції тварин (WOFARR).

 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів