Facebook заблокував відео угорського міністра про утиски мігрантами "білих австрійців"

Адміністрація соцмережі визнала відео розпалюючим ненависть за етнічною та релігійною ознакою

Янош Лазар novpressa.ru

У соціальній мережі Facebook було заблоковано відео, в якому угорський міністр намагався переконати виборців, що жителі Австрії живуть в постійному страху перед мігрантами-мусульманами. Про це повідомляє Bloomberg.

Відео було видалено в середу з коментарем адміністрації соціальної мережі, що даний матеріал містить висловлювання, спрямовані проти людей на підставі їх етнічної та релігійної приналежності. Ролик був опублікований як частина антимігрантської кампанії, що проводиться прем'єр-міністром Віктором Орбаном і його партією "Фідес" в рамках передвиборної парламентської гонки.

Новини за темою: Австрія та Угорщина виступили за посилення охорони зовнішніх кордонів ЄС

Глава апарату уряду Янош Лазар відвідав один з кварталів Відня, щоб, за його словами, продемонструвати "весь бруд і злочинність, які принесли в австрійську столицю мігранти з Близького Сходу".

Також на відео Лазар заявив, що мігранти поступово витісняють з Австрії самих австрійців, а в деяких школах уже не залишилося "білих віденських дітей". Відео завершилося закликом голосувати за партію "Фідес", щоб уникнути повторення подібного в Угорщині.

Новини за темою: "Мігранти більш прибуткові, ніж наркота": Як мафія проникла в італійську систему надання притулку мігрантам

Блокування відео на Facebook Лазар назвав обмеженням свого права на свободу слова і зажадав відновити доступ.

Австрійський уряд відео Лазара поки що ніяк не прокоментував. У той же час "Націоналістична австрійська партія свободи", яка підтримує антимігранську політику в парламенті, заявила, що дане відео абсолютно недоречне.

Джерело: Bloomberg

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів