Facebook з 2015 р. почне ділитися даними про своїх користувачів з третіми особами

Зокрема, планується передача інформації рекламним службам і аналітичним компаніям

Фото з відкритих джерел

Соціальна мережа Facebook з 1 січня 2015 р. впроваджує нову політику конфіденційності, в рамках якої, зокрема, передбачена передача даних про користувачів соцмережі третім особам. Відповідне повідомлення було направлене всім користувачам Facebook.

Так, соціальна мережа планує ділитися персональними даними користувачів з рекламними службами та аналітичними компаніями, операторами зв'язку та іншими постачальниками послуг для Facebook. "Ми допомагаємо рекламодавцям підібрати аудиторію за відповідними оголошеннями, не повідомляючи їм при цьому, хто ви", - йдеться в повідомленні Facebook.

Крім того, дані користувачів Facebook буде передавати своїм партнерам - власникам інтернет-сайтів і додатків для мобільних пристроїв, а також іншим компаніям, чиї товари або послуги купують користувачі соцмережі.

Новини за темою:

При цьому зазначено, що людина буде вважатися такою, що погодилася з новою політикою, якщо після 1 січня 2015 р. продовжить користуватися соцмережею і її сервісами.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін підписав закон, що зобов'язує операторів зв'язку назавжди обмежувати доступ до сайтів, що поширюють піратський контент.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів