Facebook почав перевіряти на достовірність фото- і відеоматеріали

Facebook розширює функцію перевірки фотографій і відео для всіх своїх 27 партнерів у 17 країнах

Фото з відкритих джерел

Соціальна мережа Facebook почала перевіряти відео і фотографії на достовірність. Про це в корпоративному блозі повідомила менеджер компанії з продуктів Антонія Вудфорд.

"Ми знаємо, що люди хочуть бачити точну інформацію, тому протягом останніх двох років ми поставили пріоритет у боротьбі з дезінформацією. Сьогодні ми розширюємо перевірку фотографій і відео для всіх наших 27 партнерів у 17 країнах по всьому світу", – наголосила Вудфорт.

Наголошується, що Facebook створив модель, яка використовує різні сигнали залученості для виявлення потенційно помилкового контенту. Наприклад, зворотний зв'язок від користувачів соцмережі. Такі фото- і відеоматеріали будуть передаватися експертам для перевірки фактів дійсності.

Раніше подібна методика використовувалася тільки для перевірки текстової інформації. Компанія "активно працює над новими технологіями", щоб "розібратися з іншими формами дезінформації", наголосила Вудфорд.

Раніше засновник і керівник Facebook Марк Цукерберг оголосив про готовність соцмережі протистояти спробам втручання у прийдешні вибори.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів