Екс-соліста балету Львівської опери Санжаревського звинувачують у розбещенні неповнолітньої

Також повідомляється, що Санжаревський збирав і передавав бойовикам інформацію про переміщення ЗСУ

Микола Санжаревський Фото з відкритих джерел

Українські волонтери, а також співробітники СБУ та Національної поліції зуміли виявити і задокументувати мережу антиукраїнської пропаганди, яку розгорнув в Україні екс-соліст балету Львівської опери Микола Санжаревський. Про це повідомив народний депутат Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

Крім оприлюдненої раніше інформації, під час розслідування вдалося встановити, що Санжаревський займався збором і передаванням бойовикам інформації про дії Збройних сил України, у тому числі - шляхом спокушання неповнолітньої дівчини Вікторії, яка вивідувала дані, що цікавили Санжаревського, через свого брата, військовослужбовця ЗСУ. Уточнюється, що в "стосунках" з неповнолітньою Санжаревський був відтоді, як їй виповнилося 13 років.

"Упевнений, що правоохоронні органи України - СБУ і Національна поліція найближчим часом дадуть гідну оцінку Миколі Санжаревському за його підривну діяльність проти України", - сказав Геращенко.

Нагадаємо, що в січні одеський блогер Олена Добровольська оприлюднила інформацію про те, що Санжаревський є посібником терористів "ДНР" і веде антиукраїнську діяльність, однак тоді подібна інфомрація викликала обурення серед широких мас - багато тих, хто знав Санжаревського, в тому числі його колеги, відправляли до СБУ, президентові та в інші інстанції листи на його підтримку. Пізніше співробітники СБУ проводили обшук вдома у Санжаревського, а в березні він був звільнений з Львівської опери.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів