Екс-міністр оборони України намагався зірвати євроінтеграцію, - експерт

Фото з відкритих джерел

Для зриву євроатлантичної інтеграції Гриценко проводив спільні стрільби з РФ, практично в цей же час у Брюсселі, у штаб-квартирі Альянсу, прем'єр-міністр Віктор Янукович заявив про неготовність України приєднатися до Плану дій щодо членства в НАТО, пишуть "Подробности" з посиланням на військового експерта, екс-керівника ЦТРС Збройних сил України Сергія Хмелевського.

"У вересні 2006 року Гриценко повіз зенітно-ракетний полк Повітряних сил України на полігон Телемба (республіка Бурятія, РФ) для спільних навчань армії України зі структурами ППО Росії. Кращі військовослужбовці зведеного зенітно-ракетного полку навіть були нагороджені згідно з наказом міністра оборони України Анатолія Гриценка", - пише військовий експерт, екс-керівник ЦТРС Збройних сил України Сергій Хмельовський.

"А тепер давайте спробуємо подивитися на ці бойові пуски з точки зору західних партнерів України. Перше, що кидається в очі — стрільби українських ракетників на російському полігоні здійснювалися в рамках оперативно-стратегічного командно-штабного навчання "Чисте небо – 2006". Тобто бойові пуски в Росії проводилися паралельно з навчанням на шести полігонах Міністерства оборони України. Тема навчань, за інформацією, поширеною прес-службою міноборони України, була визначена як "уточнення задуму щодо застосування Повітряних сил ЗС України та управління ними під час виконання завдань за призначенням. Неважко уявити, як читалися ці слова в країнах НАТО", - коментує військовий експерт Сергій Хмельовський.

"Вперше за всю історію відносин між військовими відомствами України і Росії, РФ надала українцям можливість постріляти на полігоні Телемба. Військово-транспортна авіація України займалася передислокацією бойових обслуг зенітних ракетних підрозділів і боєприпасів на територію Росії. Україна не пошкодувала на ці цілі близько мільйона доларів США… І вишенька на тортик – практично в цей же час у Брюсселі, у штаб-квартирі Альянсу, прем'єр-міністр Віктор Янукович заявив про неготовність України приєднатися до Плану дій з членства в НАТО", - пригадує експерт.

"У наступному 2007 році Гриценко знову взяв участь у навчаннях на полігоні в Астраханській області РФ", - пише військовий експерт, екс-керівник ЦТРС Збройних сил України Сергій Хмельовський.

Джерело: Подробности

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів