Екс-міністр енергетики Ставицький змінив ім'я і отримав громадянство Ізраїлю, - ЗМІ

За даними журналістів, в паспорті цієї людини тепер значиться ім'я Натан Розенберг

Екс-міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький змінив ім'я і отримав громадянство Ізраїлю. Про це  повідомляється у розслідуванні "Стоп корупції".

Зміну громадянства в інтерв'ю журналістам підтвердив і сам Ставицький, однак він заперечує будь-який зв'язок з можливою підробкою підстав для громадянства, стверджуючи, що став громадянином Ізраїлю на законних підставах. За даними журналістів, в паспорті цієї людини тепер значиться ім'я Натан Розенберг.

Нагадаємо, Ставицький фігурує в кількох кримінальних розслідуваннях, серед яких незаконне заволодіння Межигір'ям, яким той заволодів і легалізував у змові з екс-президентом Віктором Януковичем. Об'єкти цієї угоди оцінюються в 540 млн грн.

Раніше Генпрокуратура провела 32 обшуки в рамках розслідування кримінальних справ, в яких фігурує колишній міністр енергетики. Загальна сума знайдених матеріальних цінностей склала майже 10 млн доларів.

Зокрема, обшукали офіс, що належить родичам підозрюваного, на вулиці Шота Руставелі, а також його численні квартири, в тому числі в Пасажі поблизу Хрещатика. Крім того, обшукали і маєток Ставицького на Печерську біля Ботанічного саду, що зареєстрований на тещу Валентину Ушакову.

Ще в одній квартирі - на бульварі Дружби народів слідчі виявили майже 5 млн доларів готівкою і майже 50 кілограмів золота, а також величезну кількість ювелірних виробів та годинників, серед яких годинник ексклюзивного швейцарського виробника Greubel Forsey (Гробель Форсі), які оцінюються в 600 тис. доларів. Інший надзвичайно цінний годинник - це Bovet з турбійоном серії "Butterfly", який сьогодні знятий з виробництва. Подібна модель коштує 266 тис. євро. Але, крім цього, було знайдено ще десяток годинників, ціну яких журналістам встановити не вдалося.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів