Екс-керівника апарату КМДА Бондаренка звільнено від кримінальної відповідальності через закінчення строку давності

Захистники Бондаренка подали в суд скаргу на прокурора Київської місцевої прокуратури №10

Керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко КГГА

Шевченківський районний суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності колишнього керівника апарату Київської міської держадміністрації Володимира Бондаренка, який підозрюється у використанні підробленого диплома вищого навчального закладу, через закінчення терміну давності. Про це повідомляють Українські Новини, посилаючись на особистий джерело в КМДА.

"Прокурор задовольнив клопотання захисника про звільнення Бондаренка від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності", - повідомило джерело.

Новини за темою: Голові апарату КМДА Бондаренку вручили підозру за фактом підроблення диплома ЛНУ ім. Франка

Також стало відомо, що захист Володимира Бондаренко подала в суд скаргу на бездіяльність прокурора Київської місцевої прокуратури №10, яка полягає у зверненні до суду з клопотанням про звільнення колишнього керівника КМДА від кримінальної відповідальності.

Новини за темою: Кличко підписав заяву про звільнення Бондаренка з посади керівника апарату КМДА

3 жовтня суд відмовив у відкритті такого провадження.

Як повідомлялося, 7 червня 2017 року мер Києва усунув керівника апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимира Бондаренка від виконання посадових обов'язків на час проведення розслідування. 22 серпня він був звільнений з КМДА, а в серпні Володимиру Бондаренко повідомили про підозру за фактом використання підробленого диплома Львівського національного університету ім. Івана Франко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів