Екс-голова Cambridge Analytica виступить перед парламентом Великої Британії

Від нього чекають на свідчення про збір і використання даних під час виборів

Олександр Нікс Фото з відкритих джерел

Олександр Нікс, екс-глава компанії Cambridge Analytica, 6 червня виступить на слуханнях Комітету з цифрових питань, культури, медіа та спорту парламенту Великої Британії, передає Reuters.

Раніше Нікс уже брав участь у слуханнях Комітету, однак цього разу від нього очікують додаткових відомостей про діяльність компанії зі збору даних та їх використання для надання послуг під час виборів.

"Ми раді, що Олександр Нікс прийняв наш виклик. Комітет скористається цією можливістю усунути численні невідповідності у своїх попередніх досьє", - підкреслив голова Комітету Даміан Колінз.

Нагадуємо, що Cambridge Analytica звинуватили в неналежному використанні даних користувачів Facebook від імені своїх клієнтів.

Журналістам вдалося дізнатися, що компанія використовувала отримані особисті дані користувачів для впливу на голоси американців під час президентської кампанії 2016 року.

Пізніше екс-співробітник Cambridge Analytica Крістофер Вайлі повідомив, що дані близько 87 млн користувачів Facebook, імовірно, зберігаються в Росії.

Також повідомлялося, що компанія почала процедуру банкрутства у зв'язку зі скандалом, що розгорівся.

Джерело: Reuters

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів