Джелялов: Дату і час морської блокади Криму поки тримають в секреті

У Меджлісі відзначили, що торгівля з Кримом за фактом припинена ще активістами громадської блокади

Дату і час морської блокади окупованого Криму поки тримають в секреті. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов.

"Ну поки що це все (морська блокада, - ред.) обговорюється на такому теоретичному плані, це технічно дуже буде непроста операція, проте можлива, як запевняють її автори. Коли і як буде вводитися, це поки що тримається в секреті", - сказав він.

Новини за темою: Джемілєв вважає, що морська блокада всього Криму неможлива

За його словами, після того як учасники блокади Криму зняли свої блокпости на адмінкордоні з півостровом, там будуть знаходитися "спеціальні люди" разом з прикордонниками.

Він додав, що торгівля з Кримом за фактом припинена ще активістами громадської блокади.

"Жодна вантажівка не заїжджала через контрольно-пропускні пункти з Кримом і материковою Україною вже дуже довгий час. Якщо щось і траплялося, то іншими шляхами", - додав він.

Новини за темою: СБУ затримала на "Чонгарі" 5 прикордонників, які вимагали хабара за пропуск вантажівок з Криму

Нагадаємо, що Україна з 17 січня обмежує товарообіг з Кримом. Відповідну постанову Кабмін прийняв ще 16 грудня 2015 року. Так, вводиться заборона на постачання товарів, робіт та послуг на територію окупованого Криму і з його території на материк. Дозволено провозити лише особисті речі громадян і значущі продукти харчування вартістю не більше ніж 10 тис. грн і не більше ніж 50 кг ваги. Продукти можна ввозити до Криму лише у випадку, якщо людина в'їжджає на окуповану територію Криму не частіше одного разу протягом трьох діб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...