Заступник голови Нацполіції України В'ячеслав Аброськін
ГУ НП Донецкой обл.

Двоюрідний брат народного депутата Володимира Парасюка дав свідчення у блокаді слідчим поліції Донецької області. Про це повідомив заступник голови Нацполиции В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці в Facebook.

"Шановні, а за чий рахунок "банкет"? Блокада стала вже сімейним бізнесом для організаторів. Залучають своїх, близьких і далеких родичів, що оплачують всі", – написав Аброськін.

Facebook Аброськин

Він додав: "Сьогодні, 15 березня 2017 року, Олексій Парасюк, двоюрідний брат "народного обранця", дав свідчення слідчим поліції Донецькій області: "500 гривень за два дні" і "все включено" - ось така ціна ідейних гасел "блокади"".

Новини за темою: Кругова шизофренія: Реакція соцмереж на конфлікт Парасюка з поліцією

Нагадаємо, у Слов'янську на блокпосту стався конфлікт між правоохоронцями за участю нардепа Володимира Парасюка і прихильниками блокади. В результаті конфлікту 7 співробітників поліції опинилися в лікарні з травмами різного ступеня тяжкості. Як повідомлялося, нардеп погрожував поліцейським і вилаяв їх.

Президент України Петро Порошенко назвав депутатом середнього роду позафракційного нардепа Володимира Парасюка, а сам інцидент - ганебним.

Новини за темою: Парасюк заявив про обстріл учасників блокади з боку поліції