Два кораблі ВМС США увійшли в Чорне море для участі в Sea Breeze-2018

В цьому році морські навчання будуть проводиться з 9 по 21 липня

Міжнародні військові навчання Sea Breeze-2017 в активній фазі Думская

7 липня в Чорне море прибуло флагманське судно ВМФ Америки USS Mount Whitney для участі у спільних українсько-американських навчаннях Сі Бриз-2018 (Sea Breeze-2018). Про це повідомляє прес-служба командування Шостого флоту ВМФ США.

"USS Mount Whitney радий повернуться в Чорне море. Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з нашими партнерами в регіоні для побудови відносин, які будуть сприяти миру та економічній стабільності в регіоні і в світі. Присутність Mount Whitney забезпечить впевненість наших партнерів і союзників у нашій прихильності до морської безпеки і загальним інтересам", — сказав капітан судна Роберт Агілар.

Як повідомляється, 6 липня в Чорне море увійшов есмінець флоту США USS Porter.

Крім американських колег, в Україну прибудуть судна ВМФ Румунії та Туреччини, молдавські і грузинські морські піхотинці, а також загони спеціального призначення та водолази з Великобританії та Канади.

Нагадаємо, 6 липня в ВМС ЗС України в рамках плану підготовки до українсько-американських навчань "Сі Бриз-2018" завершився курс планування операцій за стандартами НАТО під керівництвом інструкторів Військово-Морських Сил Великобританії. Навчання "Сі Бриз-2018" будуть проходити в липні 2018 року в Одеській і Миколаївській областях і в північно-західній частині Чорного моря.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів