ДПСУ зафіксувала черговий факт протиправних дій РФ у морській економічній зоні України

Бурову установку "Петро Годованець", яка була захоплена в 2014 році, Росія перемістила з Голіцинського до Штормового газоконденсатного родовища

Державна прикордонна служба України зафіксувала черговий факт протиправних дій РФ у морській економічній зоні України. Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

"Встановлено, що самопідйомну бурову установку "Петро Годованець", яка була незаконно захоплена в 2014 році та пізніше перейменована окупаційною владою у "Крим-2", переміщено з Голіцинського до Штормового газоконденсатного родовища", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: "Чорноморнафтогаз" просить ГПУ роз'яснити ситуацію з нібито запланованим продажем бурових установок в окупованому Криму

Коли корабель морської охорони наблизився до району родовищ, йому на зустріч висунулися кораблі ЧФ РФ та берегової охорони прикордонної служби ФСБ РФ, які в радіоперемовинах запитали наш корабель про мету знаходження в "економічній зоні Росії".

Отримавши відповідь, що корабель морської охорони ДПСУ перебуває на службі в морській економічній зоні України, зауважили, що не мають більше питань.

Матеріали щодо цього інциденту узагальнено та направлено за компетенцією до Військової прокуратури, прокуратури АР Крим, СБУ, а також проінформовано ПАТ "ДАТ Чорноморнафтогаз".

Нагадаємо, прикордонники здобули докази незаконного використання Росією захоплених у Криму бурових.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів