ДПСУ оформила перших хасидів, які прибули до України на святкування іудейського Нового року в Умані

Очікується, що Київ протягом доби прийме 20 рейсів з 3 тисячами паломників

Співробітники ДПСУ почали оформляти перших паломників-хасидів, які прямують до Умані на святкування іудейського Нового року - Рош Гашана. Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби України.

"Понад 130 паломників, які прямували до України кількома організованими групами для святкування іудейського Нового року, оформили вчора прикордонники Мостиського загону в пункті пропуску "Краківець", що на українсько-польському кордоні," - повідомляє відомство.

Крім того, оформлення паломників розпочалося і на Окремому контрольно-пропускному пункті "Київ". Очікується, що впродовж доби столиця прийме 20 рейсів, на яких прилетять близько 3 тисяч осіб.

При цьому найщільніший потік тих, хто прибуває, очікується в четвер і п'ятницю, безпосередньо перед початком святкувань.

Нагадаємо, щороку в Умані відбувається паломництво євреїв, які є послідовниками брацлавського хасидизму (одна з течій у хасидському іудаїзмі), на могилу свого духовного лідера — цадика Нахмана.

Традиційно вони приїжджають до цього міста у вересні, тому що для них Умань – місце однієї з найбільш шанованих святинь, місце щорічного масового паломництва. 

У цьому році святкування розпочнуться у неділю 9 вересня і триватимуть до вівторка 11 вересня.

Джерело: ДПСУ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів