ДПСУ: 740 іноземцям заборонено в’їзд до України через незаконне відвідування ТОТ

З початку року у ДПСУ склали протоколи на 600 осіб через порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї

З відкритих джерел

Через незаконне відвідування тимчасово окупованих територій 740 іноземцям заборонено в’їзд в Україну. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ з посиланням на Державну прикордонну службі України.

"Порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповані території Автономної Республіки Крим та у Донецькій і Луганській областях через закриті урядом України пункти пропуску, залежно від обставин, передбачає кримінальну (ст. 332-1 КК України) та адміністративну (ст. 204-1 і ст. 204-2 КУпАП) відповідальність", - наголошують в ДПСУ.

У відомстві зазначили, що ці території є невід'ємною частиною України, на які поширюється дія Конституції та законів України.

Новини за темою: Від початку року біометричний контроль при в'їзді до України пройшли 175 тис. росіян, – ДПСУ

Також у відомстві повідомили, що за статтею ст. 204-2 КУпАП (Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї) з початку року співробітники Держприкордонслужби склали протоколи на 600 осіб.

Раніше спікер Ради Федерації Росії Валентина Матвієнко дала доручення голові тимчасової комісії Ради Федерації з інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Олексію Пушкову розробити відповідні заходи на заборону Києвом в'їзду до України журналістів РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів