Дорого і небезпечно: "Укрзалізниця" передумала купувати вживані німецькі електрички

За інформацією Кравцова, значні фінансові витрати спричинить переобладнання потягів

Фото з відкритих джерел

"Укрзалізниця" не буде закуповувати для експлуатації в Україні вживані німецькі приміські потяги. Про це заявив в. о. правління УЗ Євген Кравцов, передає видання "Дело".

"Ми аналізували детально питання, пов'язані із закупівлею німецьких вживаних електричок. Якщо говорити конкретно, дизель-потягів. Постало питання економічної доцільності: за нашими оцінками, це (переобладнання електричок під колію 1520, — ред.) виходить мінімум не дешевше... чим капітальний ремонт нашого рухомого складу", - повідомив Кравцов.

За його словами, експлуатація в Україні німецьких вживаних дизель-потягів небезпечна.

"Друге питання - безпеки. Це пов'язано з тим, що при використанні цих потягів на наших традиційних платформах велика відстань між потягом і платформою. Це може призвести до неприємних наслідків при масовому використанні цього транспорту", — зауважив Кравцов.

Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що в Україні можуть з'явитися вживані німецькі електрички, відзначаючи їхній хороший технічний стан. 

Як відомо, стан приміських потягів в Україні, а також їх кількість залишає бажати кращого. Нещодавно у Львівській області пасажири блокували залізницю після того, як в одному з приміських потягів було скорочено кількість вагонів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів