До обвинуваченого Росією в шпигунстві українця Кияшка не допускають адвоката, - НААУ

Слідчі дії проводяться в присутності адвоката за призначенням, від послуг якого Кияшко відмовився

Ігор Кияшко Соціальні мережі

До затриманого в квітні в Росії українця Ігоря Кияшка не допускають адвоката. Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України (НААУ).

Як повідомляється, адвокат Ігор Кияшко, якого російські слідчі звинувачують у шпигунстві і спробі контрабанди, 19 червня 2018 року уклав договір про правову допомогу з адвокатом Євгенієм Губіним. Слідчі УФСБ по Нижегородській області відмовилися допускати Губіна до підзахисного. Всі слідчі дії тривали в присутності адвоката за призначенням, від послуг якого Кияшко відмовився.

Губін звернувся до голови представництва НААУ в Росії Іллі Новікова і повідомив, що досі не може отримати доступ до документів у справі і встановити контакти зі слідчим. Губін припускає, що заступник начальника слідчого відділу УФСБ навмисне не допускає його до захисту громадянина України.

Наголошується, що голова НААУ Лідія Ізовітова вже направила до Федеральної палати адвокатів РФ звернення з приводу необхідності усунути порушення прав Губіна і забезпечити безперешкодне здійснення ним адвокатської діяльності.

Нагадуємо, громадянин України, адвокат Ігор Кияшко, був затриманий 10 квітня в Нижньому Новгороді. 11 квітня йому пред'явили звинувачення у спробі контрабанди та шпигунстві. Зокрема, Кияшка звинуватили в спробі придбати робочі лопатки, що входять до комплектації авіаційних двигунів типу РД-33 військових літаків типу МіГ-29, та копії технічної документації щодо багатофункціональної радіолокаційної станції, що входить до складу зенітно-ракетного комплексу С-400.

Джерело: Національна асоціація адвокатів України

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів