До Дня захисту дітей у Мукачевому відбулися змагання з греко-римської боротьби для початківців

До Дня захисту дітей у Мукачевому відбулися змагання з греко-римської боротьби для початківців, повідомляє "112 Україна".

Про переваги цього виду спорту розповів заслужений тренер України Олександр Цифринець: "Загартовує фізичну силу, психологічну підготовку, силову витривалість".

До проведення заходу долучилися голови районного відділення та обласної організації партії "За життя". Підтримка молоді у її починаннях – один з пріоритетів роботи політсили.

"Давайте пам'ятати завжди, а не тільки в перший день літа, що діти – це квіти нашого життя. Чужих дітей не буває. Не шкодуйте себе в ім'я свята в дитячих серцях, свята у них на обличчях", - сказав голова обласної організації партії "За життя" Іван Чубірко.

А один з мікрорайонів Одеси цього дня перетворився на місце, де виконували всі дитячі примхи. Тут підготували свято з необмеженим морозивом, повітряними кульками та подарунками.

"Ми постаралися зробити все, щоб дітям сподобалося це свято, вони отримали максимум задоволення і це свято запам'яталося їм надовго. Ми відвідали дитячий садок, подарували дітям подарунки", - розповів депутат Болградської районної ради Віталій Градинар.

Через збройний конфлікт діти на Донбасі позбавлені безпечного дитинства, тепла і нормального побуту. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив депутат Миколаївської облради Максим Невінчанний.

"Вони сьогодні позбавлені і тепла, і турботи, і дитинства, і хоч трохи нормального побуту. Тому сьогодні на мирній стороні, яку ми представляємо, ми маємо обов'язково давати дітям можливість безтурботно і радісно проживати свої дні, поки вони ще маленькі, поки вони ще діти", - заявив він.

Депутат нагадав, що пам'ятати про дітей треба не лише 1 червня. Дорослі мають передавати дітям знання і вкладати краще в їхній розвиток, тому що від цього залежить майбутнє нашої держави.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів