kiev.vgorode.ua

Для гостей пісенного конкурсу "Євробачення-2017" буде діяти спрощений режим пропуску через митний кордон. Про це заявив в. о. голови ДФС Мирослав Продан, повідомляє прес-служба відомства.

"ДФС готова забезпечити максимально високий рівень обслуговування всіх іноземних представників, які приїдуть в нашу країну на Євробачення. Для них буде діяти спрощений режим пропуску через митний кордон. Оформлення всіх матеріалів, продукції та технічного обладнання, необхідних для конкурсу, буде здійснюватися оперативно", - підкреслив Продан.

За його словами, організаційні питання пропуску іноземних учасників представники ДФС обговорили з фахівцями інших міністерств і відомств, залучених до проведення конкурсу.

Під час зустрічей домовилися про оперативний обмін інформацією щодо термінів оформлення товарів, пунктів пропуску через кордон України, а також документів, на підставі яких такі товари будуть оформлятися.

"Керівники всіх митниць ДФС забезпечать належний рівень культури і порядку при здійсненні пропуску іноземних учасників. До митних формальностей будуть притягнуті найбільш підготовлені та досвідчені фахівці. У разі необхідності наші фахівці готові оперативно вирішити проблемні питання, які можуть виникнути при оформленні зазначених громадян, з суміжними службами", - зазначили в ДФС.

Новини за темою: У Києві під час Євробачення обмежуватимуть та перекриватимуть рух, - список вулиць

Нагадаємо, під час проведення в Україні Євробачення-2017 забезпечувати безпеку будуть близько 10 тис. поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії, працівників Держприкордонслужби та ДержНС

Відкриття конкурсу відбудеться 7 травня, півфінали - 9 та 11 травня, гранд-фінал - 13 травня на території МВЦ на лівому березі.