Держкомтелерадіо оштрафував підприємця з "Петрівки" за нелегальне розповсюдження російських книг

Сума штрафу склала 37 тисяч гривень

Фото з відкритих джерел

Держкомтелерадіо оштрафував підприємця за ввезення і розповсюдження без дозвільних документів книг з Росії. Про це повідомляє прес-служба Держкомітету.

"Адміністративно-господарські санкції застосовано до суб'єкта господарювання ФОП Янковський Г. В. Книжки, які розповсюджувалася без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємця накладено адміністративно-господарський штраф у розмірі 37 тис. 230 грн. У разі повторного порушення чинного законодавства, сума штрафу становитиме вже 186 тис. 150 грн", - повідомляють представники регулятора.

У комітеті також нагадали, що 1 січня 2017 року набрав чинності закон України "Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту", згідно з яким з території Росії, а також з тимчасово окупованих територій видавнича продукція може ввозитися тільки при наявності спеціального дозволу.

Раніше Держкомтелерадіо розширив перелік книг, заборонених для поширення в Україні через зміст, спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання ворожнечі, посягання на права і свободи людини. До повного списку тепер входить 201 видання.

Джерело: Держкомтелерадіо

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів