Держспоживслужба провела в I півріччі перевірки 3,8 тисяч підприємств

За результатами перевірок складено 879 приписів про усунення порушень і накладено штрафних санкцій на 626 операторів

izvestia.kiev.ua

Державна служба України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Дерспоживслужба) перевірила в першому півріччі понад 3,8 тис. суб'єктів господарювання. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

"За даними Департаменту безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини, за перше півріччя 2017 територіальні органи Госпродпотребслужбе здійснили перевірки 3848 суб'єктів господарювання, у тому числі у I кварталі - 1312 перевірок, у II кварталі - 2536", - сказано в заяві.

Новини за темою: Держпродспоживслужба готова допомогти людям, які отруїлися суші в Києві, стягнути матеріальну та моральну шкоду з винних

При цьому заходи контролю за перше півріччя були здійснені на 1038 підприємствах (I квартал - 273, II квартал - 765), позапланові - на 2955 підприємствах (I квартал - 1062, II квартал - 1893).

"За результатами перевірок у першому півріччі складено 879 приписів про усунення порушень і накладено штрафних санкцій на 626 операторів ринку на загальну суму 45 318 грн. Крім того, у зв'язку з встановленням безпосередньої загрози життю людей призупинялась робота 23 суб'єктів господарювання", - відзначають в Держспоживслужбі.

Новини за темою: Держспоживслужба почала рейди проти неетичної реклами на вулицях Києва

Раніше повідомлялося про те, що після перевірки Держспоживслужбоюо київських закладів громадського харчування третина з них були змушені на час закритися і провести санітарні заходи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів