ДержНС перевірила 1,3 тис. ТРЦ, лікарень та шкіл: виявлено понад 15 тис. порушень

Загалом на керівників об'єктів накладено 1 тис. 200 адмінстягнень

ГУ ГосЧС в г. Киеве

ДержНС перевірила 1319 ТРЦ, лікарень та шкіл: виявлено понад 15 тис. порушень. Про це повідомив глава ДержНС Микола Чечоткін сьогодні на засіданні Кабінету міністрів.

"Із 30 березня цього року розпочато перевірки об'єктів із масовим перебуванням людей – торговельно-розважальні центри, шкільні і дошкільні заклади, лікарні із стаціонарним лікуванням. Перевіркам підлягають понад 30 тис. таких об'єктів, з яких більше 4 тис. – це ТРЦ, майже 2 тисячі лікарень, та понад 25 тис. шкіл та дитсадків", - сказав він.

За його даними, для проведення наглядових заходів всього задіяно понад 2 тис. 300 працівників ДержНС.

"На сьогодні перевірено 1 тис. 319 об'єктів, з яких 937 – шкільних та дошкільних закладів, 56 лікарень із стаціонарним лікуванням, 326 – ТРЦ і об'єктів дозвілля", - розказав Чечоткін.

Чечоткін підкреслив, що під час перевірок виявлено понад 15 тис. порушень, з яких більше 5 тис. усувались протягом тривалого часу.

"Найгірший стан із виконанням приписів склався у Донецькій, Сумській і Тернопільській областях, де не виконуються понад 60% раніше запропонованих заходів. Всього на керівників об'єктів накладено 1 тис. 200 адмінстягнень, за порушення вимог пожежної безпеки до суду подано позови на закриття 37 об'єктів, з них 16 – ТРЦ, дошкільних та шкільних закладів – 18, лікарень – 3", - розказав він.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив Міністерству внутрішніх справ, Державній службі з надзвичайних ситуацій спільно з іншими органами влади розпочати масштабну перевірку шкіл, дитсадків та інших місць масового перебування людей на предмет пожежної безпеки.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів