ДержНС переходить на посилений режим роботи під час масових заходів 9-10 травня

До цілодобового чергування буде залучено 7000 рятувальників та понад 2000 одиниць техніки

ДержНС

В Україні під час проведення заходів 9 і 10 травня з нагоди Дня пам'яті й примирення підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій переходять на посилений режим роботи. Про це йдеться в повідомленні Міністерства внутрішніх справ України. 

"У цей період буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної та техногенної безпеки на об'єктах з масовим перебуванням людей. Так, до 9-ї ранку 10 травня на цілодобовому чергуванні перебуватимуть близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС, а в разі необхідності сили буде збільшено до 14 тисяч працівників особового складу та близько 4 тисяч одиниць техніки", - йдеться в повідомленні. 

Також задіяно місцеві органи влади, територіальні органи Національної поліції України, Національної гвардії та регіональні служби цивільного захисту з питань техногенної та пожежної безпеки на об'єктах. 

Крім того, до готовності приведено авіацію ДержНС, а саме літак Ан-26, а також вертоліт "Єврокоптер" (залежно від погодних умов). 

Раніше повідомлялося, що в Україні для забезпечення порядку 8-9 травня залучать понад 20 тис. правоохоронців

На 9 травня в Україні заплановано проведення близько 1,5 тис. заходів, в яких згідно з поданими заявками візьмуть участь близько 390 тис. громадян. За порядком по всій країні будуть стежити понад 20,5 тис. поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що керівництво поліції прогнозує напружену обстановку в Києві та інших регіонах 9 травня. Тому 8-9 травня українські поліцейські переходять на посилений режим несення служби.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів