112.ua

Україна відстає від плану підготовки "Євробачення – 2017" на 48 годин. Про це повідомила прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

"Якщо на першому етапі підготовки на засіданнях Організаційного комітету йшлося про відставання від плану на кілька тижнів, то тепер ми майже стовідсотково вкладаємося в терміни. На останній нараді пролунав лише один епізод з відставанням у 48 годин. Це свідчить про професіоналізм команди і про здатність України втілювати в життя найамбітніші міжнародні проекти", - зазначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Зазначається, що колегія Держкомтелерадіо схвалила стан підготовки до проведення в Україні пісенного конкурсу "Євробачення".

Згідно з Планом заходів з підготовки та проведення в 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 740-р, Держкомтелерадіо забезпечив підготовку і супровід регуляторних документів щодо старту всіх необхідних організаційних процесів і процедур проведення конкурсу.

Зокрема, урядом затверджено підготовлені Держкомтелерадіо проекти постанов "Деякі питання забезпечення проведення в 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення"; "Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення підготовки та проведення в 2017 році в Україні пісенного конкурсу "Євробачення"; "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017" (зі змінами) тощо. Крім того, Держкомтелерадіо затверджено Плановий кошторис витрат на підготовку та проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

"Завдяки злагодженій і оперативній роботі уряду всі необхідні нормативно-правові документи щодо "Євробачення" ухвалювалися без усякого зволікання", - зазначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Наразі ПАТ "НСТУ" як мовник-організатор ПКЄ здійснює необхідні організаційно-господарські заходи з підготовки до проведення конкурсу відповідно до встановлених термінів. Як зазначив у своїй доповіді заступник голови Держкомтелерадіо Микола Білоус, станом на 3 квітня мовником-організатором проведено 71 тендерну процедуру, за результатами чого визначено 49 переможців тендерних процедур. Опрацьовано майже 12 тис. заявок від волонтерів із 38 країн світу. Проведено 4,5 тис. співбесід, за підсумками яких до волонтерської команди відібрано 900 осіб. Згідно з визначеними термінами реалізуються всі інші пункти Плану.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив ДФС і Держприкордонслужбі забезпечити безперешкодний перевіз устаткування для Євробачення через кордон.