Держкомтелерадіо розширив список книг, не рекомендованих для ввезення в Україну

До оновленого списку увійшли книги Шарія та Прилєпіна про Бузину

Фото з відкритих джерел

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення розширив перелік книг, заборонених для поширення в Україні через зміст, спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання ворожнечі, посягання на права і свободи людини. Повний список, до якого тепер входить 201 видання, було оприлюднено на сайті Держкомтелерадіо.

Новини за темою: Продавців на столичній "Петрівці" оштрафували майже на 40 тис. грн за розповсюдження російських книжок

До переліку було включено дві російські книги. Крім того, до списку увійшли два видання з окупованих районів Донецької та Луганської областей, і чотири, випущені в Україні.

Зокрема, до списку увійшла книга Вікторії Путіліної "Чому Україна не Європа", а також книга спільного авторства Олександра Чаленка, Захара Прилєпіна і Анатолія Шарія "Олесь Бузина. Пророк і мученик".

Новини за темою: Держкомтелерадіо заборонив ввезення з Росії книг з психології, в яких рекламували ЗС РФ

Минулого разу список оновлювався в серпні. Тоді до списку додали ще 9 російських видань. Серед авторів, чиї книжки потрапили до переліку заборонених, - Дмитро Goblin Пучков, Олександр Дугін, Сергій Доренко, Едуард Лімонов, Олександр Волконський, Павло Губарєв, Сергій Глазьєв, Анатолій Вассерман, Наталія Поклонська, а також десятки інших.

Джерело: Держкомтелерадіо

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів